رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

۱۷۲ شرکت و ۲۵۱ برند اسباب‌بازی ایرانی در نمایشگاه اسباب‌بازی استانبول محصولات ایران ساخت خود را به نمایش عموم گذاشتند.

به گزارش واحد خبر مرکز دائمی نمایشگا‌های بین‌المللی ایران‌مال به نقل از فارس، نمایشگاه اسباب بازی استانبول با شرکت ٧٧ برند محلی و خارجی فرصتی بی نظیر برای آشنایی با برندهای روز و جدیدترین تولیدات و محصولات این صنعت است. جمعی از تولیدکنندگان اسباب بازی ایران‌ساخت که عموما شرکت های خلاق هستند با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی وفناوری ریس جمهوری در این رویداد حضور یافته و محصولات و دستاوردهای خود را در پاویون ایران به نمایش گذاشتند.

بازار اسباب بازی در دنیا آینده ای روشن و رشدی مداوم و پایدار خواهد داشت. نمایشگاه اسباب بازی استانبول با توجه به اثرگذاری بالای خود بر اهالی صنعت اسباب بازی، به مکانی کارآمد برای تبادل اطلاعات و تجارب در زمینه های بدیع، صادرات، بازارهای جهانی، و تخصص و آموزش ساخت تبدیل شد. بر همین اساس، حضور شرکت های خلاق در این رویداد نقشی تاثیرگذار در توسعه بازار و تقویت ارتباطات بین‌المللی آنها دارد.

در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه های مختلفی چون «انواع مدل های عروسک ها و اسباب بازی ها»، «اسباب بازی های اکشن و شخصیت ها»، «اسباب بازی نوزادان و کودکان زیر ٣ سال»، «بازی های پازل و کارت»، «اسباب بازی چوبی»، «ابزار و تجهیزات کودک»، «اسباب بازی های آموزشی»، «اسباب بازی های خارج از منزل، پارک و باغ»، «تجهیزات و اسباب بازیهای دریایی و استخر»، «تجهیزات و اسباب بازی های ورزشی»، «محصولات چند رسانه ای»، «اسباب بازی هوشمند»، «مهد کودک و تجهیزات آموزشی»، «محصولات تبلیغاتی» و «جشنواره لباس و ماسک» ارائه می شود.