رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه به همراه آثار برتر طراحان پوشاک، ۲۵ لغایت ۲۸ دی ماه ۹۸ در مرکز دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) برگزار خواهد شد.

 به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، علی اژدرکش رئیس شورای سیاستگذاری دومین نمایشگاه ایران شابز ۲ ضمن تاکید بر شایستگی برندهای ایرانی و حضور پررنگ و موثرشان در این نمایشگاه گفت: به دنبال موفقیت بسیار بالا و حضور بسیار چشم گیر شرکت‌کنندگان و استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان، برندهای ایرانی درخشان حاضر شده و نشان دادند که ایران و ایرانی می‌تواند. بر این اساس دور دوم نمایشگاه ایران شابز را با پشتکاری بیشتر و انگیزه‌ای بالاتر شروع کرده و در تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ دی ماه با قدرت در ابعادی قریب به ۱۳ هزار متر در سه طبقه با اعضای چهار اتحادیه که یک به یک در کنار یکدیگر، دل به تولید و دست در دست گرفتند برگزار خواهیم کرد.

اژدرکش افزود: در دور اول ۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع و این بار ۱۳ هزار متر با مشاعات محاسبه شده بیش از ۱۷ تا ۱۸ هزار متر مربع در سه طبقه تخصصی با حضور بیش از ۲۰۰ تولیدکننده در تلاشیم با هدف حمایت از تولید ایرانی تا جایی که ایران را به عنوان قطب منطقه مطرح  و بشناسانیم حضور خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: نشان می‌دهیم که تولیدات ایرانی با نوع خارجی‌شان در این صنعت، قابل رقابت هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان کفش های ماشینی تهران با بیان اینکه توسعه، رشد و عرضه این صنعت در دو سال اخیر بقدری بالا و پر اهمیت و با کیفیت شده است که حتی بیش از نفت می‌تواند ارز آوری داشته باشد افزود: توجه به آمار و ارقامی که توسط متخصصان این صنایع استخراج شده است نشان از موفقیت بسیار بالای آن داشته است، ما هدفی بلند، سخت و رقیبانی سخت تر در دنیا داریم؛ اما قطعاً می‌توانیم نه تنها رقابت کنیم؛ بلکه در آینده هاب منطقه و در طولانی مدت به قدرتی در جهان تبدیل شویم.

اژدرکش درپایان تصریح کرد: مسلما کمک دولت و حمایت تمام ارگان‌ها و سازمان‌هایی که در تولید کشور موثر هستند، خود موتوری است که نه تنها نباید خاموش شود بلکه قوی تر از گذشته باید کار کند، تولید نیاز حداکثری حمایت دولت را دارد.

دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کیف، کفش، محصولات ورزشی و مواد اولیه از ۲۵ الی ۲۸ دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ در محل مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار خواهد شد.