رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

هجده سمینار مختلف در حوزه‌های مدیریت و بازاریابی، روانشناسی و تربیتی و معماری داخلی، با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر زمستان 1398 در مرکز دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، محوریت این هجده سمینار با توجه به شعار سال جاری از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید ملی و حمایت از تولید داخلی و نیز حضور کارخانه‌های تولیدی و شرکت‌های وارداتی و صادر کننده در نمایشگاه برندهای برتر مبلمان و تجهیزات KITEX & HODEX  و با ایده هماهنگ سازی و ارتباط هر چه بیشتر فعالان در این حوزه است .

سمینارهای حوزه مدیریت و بازاریابی به بررسی راهکارهای ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ در صنعت مبلمان و خرید آنلاین محصولات مرتبط با مبلمان، ساخت تجربه برای برند و تلاش برای ماندگاری آن نزد مخاطبان، ایده پردازی در شکل گیری استارت آپ و استمرار در موفقیت آن، مدیریت سیستمی و خلاقیت و نو آوری عنصر تحول صنعت مبلمان، فنون فروش در رکود اقتصادی، اهمیت طراحی فضای نمایشگاه و فروشگاه در صنعت مبلمان و تکنیکهای فروش و رفتاری در برابر مشتری و محرک‌های خرید در صنعت مبلمان می‌پردازد.

سمینارهای حوزه روانشناسی و تربیتی به بررسی راهکارهای فراهم آوردن بستری مناسب برای شکل‌گیری شخصیتی، قوی و سازنده در نوجوان، اهمیت دادن به فرزندتان و ارزش‌های فرزندپروری، ایجاد عادات مثبت ماندگار و قابل تعمیم در موقعیت‌ها ‌و شرایط مختلف زمانی و مکانی، تقویت خلاقیت، عزت نفس، جراتمندی و تجربه گرایی کودکان، نحوه تصمیم‌گیری‌های موثر تربیتی و دستیابی به مهارت‌هایی برای برقراری ارتباط صحیح و مناسب میان والدین و فرزندان می پردازد‌.

سمینارهای حوزه معماری داخلی به بررسی اهمیت موضوع صادرات دیزاین ایران، قدرت طراحی برای ایجاد تغییر، آرایش و پیرایش توامان در معماری داخلی ، تأملي بر نگرش بانوان طراح و معمار در جامعه و تاثير تفكر ديزاين در فرآيند طراحي و معماری می‌پردازد.

همچنین سمینارهای حوزه معماری داخلی با برگزاری مسابقه‌ای رقابتی با موضوعات طراحی مبلمان و چیدمان مبلمان زیر نظر اساتید متخصص و پیشرو در این صنعت بستری برای سنجش مخاطبان فراهم خواهد کرد.

برگزاری این سمینارها در راستای فرهنگ سازی آموزشی و ارتقاء سطح دانش، با مشارکت مدرسه بازاریابی تهران، موسسه تاک (تربیت اتیسم کارمد)، گروه مشاوران طراحی خط سفید داک، مرکز آموزش علمی- کاربردی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون و حمایت مالی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون به صورت رایگان برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد تا فرصت‌های شغلی و بستری مناسب برای کارآفرینان ایجاد شود .  

این سمینارها در روزهای دوشنبه 14 الی شنبه 19 بهمن 98 در در سالن مذاکرات تجاری B2BHall)) مرکز دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) برگزار خواهد، علاقمندان جهت ثبت نام در هر کدام از این سمینارها می‌توانند با استفاده از آدرس‌های ذیل به سامانه ایوند مراجعه نمایید.

 

 

جهت ثبت نام روی لینک کلیک کنید

https://evand.com/events/تکنیک-های-دیجیتال-مارکتینگ-در-صنعت-مبلمان-338

 

جهت ثبت نام روی لینک کلیک کنید

https://evand.com/events/چالش-های-دوران-نوجوانی-716317

        

جهت ثبت نام روی لینک کلیک کنید

https://evand.com/events/بررسی-وضعیت-دیزاین-در-ایران-با-محوریت-صادرات-دیزاین-36818

 

جهت ثبت نام روی لینک کلیک کنید

https://evand.com/events/برندسازی-و-طراحی-تجربه-در-صنعت-مبلمان-4549382