رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

هفتمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی (HODEX 2020) و دوازدهمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان و تجهیزات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار (KITEX 2020) از دوشنبه 14 الی شنبه 19 بهمن ماه 98 در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، این نمایشگاه در رسته‌های مبلمان کلاسیک یا استیل، مبلمان مدرن و راحتی، مبلمان آشپزخانه، تخت و سرویس خواب، مبلمان صوتی و تصویری، مبلمان فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، لوستر و آباژور دکوری، فرش ماشینی و دستبافت، تشک و کالای خواب، چینی و بلور و مجسمه، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک در فضایی بالغ بر 14000 متر مربع برگزار خواهد شد.

هفتمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان منزل و دکوراسیو داخلی (HODEX2020) و دوازدهمین نمایشگاه برندهای برتر مبلمان و تجهیزات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار   (KITEX 2020) با حضور 150 تولیدکننده داخلی و شرکت‌های وارداتی و صادر کننده از استان‌های تهران، البرز، مازندران و فارس در راستای تاکید بر رونق تولید ملی و حمایت از تولید داخلی برگزار خواهد شد.

از نکات قابل توجه این دوره از نمایشگاه برگزاری هجده سمینار مختلف در حوزه‌های مدیریت و بازاریابی، روانشناسی و تربیتی و معماری داخلی، با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر در حاشیه نمایشگاه است.

لازم به ذکر است که زمان بازدید از نمایشگاه‌های (HODEX 2020) و (KITEX 2020) از ساعت 11 صبح الی 21 خواهد بود، همچنین مراسم افتتاحیه دوشنبه 14 بهمن ماه ساعت 15  بصورت رسمی برگزار خواهد شد.