رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

نماینده سازمان جهانی بهداشت (WHO) در جمهوری اسلامی ایران از روند واکسیناسیون در بزرگ‌ترین مرکز تزریق واکسن کرونا در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال بازدید کرد.

به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، طی این بازدید که با حضور رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران همراه بود، دکتر جعفر حسین نماینده سازمان جهانی بهداشت (WHO) حضور بخش خصوصی ایران در روند واکسیناسیون را کارگشا دانست و همچنین امکانات و نظم و آرامش در مراحل پذیرش و تزریق واکسن کرونا در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال را بسیار مطلوب خواند.

 

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران مبارزه با کرونا را مسئولیت همه جوامع و دولت‌ها خواند و افزود: بخش خصوصی همان‌طور که در ایران‌مال دیده می‌شود برای موفقیت در این زمینه سهم عمده‌ای دارد.

دکتر جعفر حسین همچنین برای همیاری با حرکت سراسری واکسیناسیون در کشورمان به‌طور نمادین به یکی از مراجعان مرکز نمایشگاهی ایران‌مال واکسن تزریق کرد.

دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران هم از روند کاهشی نسبی در میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران خبر داد و گفت: واکسیناسیون در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال مورد توجه مجامع بین‌المللی قرارگرفته است.

دکتر محمدمهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت هم در حاشیه این بازدید از تأثیر بسیار مثبت واکسن مشترک ایران و کوبا در مراحل بالینی خبر داد و گفت این واکسن تا پایان شهریور به تولید انبوه خواهد رسید.