رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

گواهی نامه ها

سالن مذاکرات تجاری (B2BHall) مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ایران مال در پی برگزاری همایش‌ها و رویدادهای آموزش محور توانست گواهینامه ISO ۲۱۰۰۱:۲۰۱۸ موسسه یورو سرت انگلستان را کسب کند.

سالن مذاکرات تجاری (B2BHall) مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران در پی برگزاری سمینار، اجلاس و همایش‌های آموزش محور و تاکید بر دانش و یادگیری، موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ۲۱۰۰۱:۲۰۱۸  ISO از موسسه یوروسرت انگلستان (EuroCert) شد.

این موسسه گواهینامه خود را در راستای آموزش فراگیر، با کیفیت و عادلانه به موسسات ارائه دهنده خدمات آموزشی به جز دانشگاه‌ها و مدارس اعطا می‌کند. مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی بازار بزرگ ایران دارای سالن مذاکرات تجاری مجهز به تجهیزات بروز دنیا است که با برگزاری همایش‌ها و رویدادهای کیفی توانسته است استانداردها و مولفه‌های مورد توجه این موسسه انگلیسی را تامین کند.

یوروسرت در پاسخ به نیاز روزافزون کارآفرینان و صاحبان کسب و کار برای ایجاد سیستم پایدار در زمینه بهبود سیستم‌های مدیریتی در سازمان‌ها تاسیس شده است. این موسسه نگاه جامعی به مسئولیت شرکت‌ها داشته و طیف وسیعی از فعالیت‌ها را مد نظر قرار می‌دهد.

 

نمایشگاه