رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه‌های (2020KITEX) و   (2020HODEX) در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) گفت: مرکز نمایشگاهی ایران مال دارای کلیه استانداردهای بین المللی است از این رو می‌توان امیدوار بود نمایشگاه‌هایی که در این مرکز برگزار می‌شود خروجی صادرات محوری داشته باشد.

به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، علیرضا عباسی افزود: هم‌اکنون بسیاری از نمایشگاه‌هایی که در سطح تهران یا شهرستان‌های کشور برگزار می‌شود، صرفا جنبه فروشگاهی دارند، که با چنین نمایشگاه‌هایی به شدت مخالف هستیم، زیرا چنین نمایشگاه‌هایی به تولید و صنعت کشور آسیب می‌رسانند.

وی  تصریح کرد: امروز در مرکز نمایشگاهی ایران مال شاهد برپایی نمایشگاهی کاملا صادرات محور هستیم و در آینده نیز از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی به شدت حمایت خواهیم کرد.

علیرضا عباسی خاطرنشان کرد: وجه تمایز مرکز نمایشگاهی ایران‌مال نسبت به سایر مراکز نمایشگاهی کشور، مجهز بودن به تمامی استانداردهای بین‌المللی در جهت برگزاری رویدادهای مختلف است، این امر موجب می‌شود که نمایشگاه صرفا محلی جهت فروش محصول به بازدیدکنندگان نباشد بلکه توزیع کنندگان داخلی و خارجی نیز امکان خرید محصول را خواهند داشت.

رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران در پایان اعلام کرد: در حال حاضر تولیدکنندگان ایرانی در تولید مبلمان کلاسیک مرغوب در سطح جهانی بسیار توانمند هستند، خوشبختانه امروز شاهد عرضه مبلمان مدرن تولید داخل نیز هستیم که توان رقابت در بازارهای جهانی را دارند.