رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

امکانات ورزشی

مجموعه ورزشی شامل امکانات مختلف برای اجرای ورزش‌ها و بازی‌های گوناگون، گذراندن اوقات فراغت، لذت بردن از بازی‌های تماشایی برای نسل جوان، خانواده‌های ایرانی، بازدیدکنندگان و هیات‌های تجاری و برگزاری رویدادهای ورزشی داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی است.

 پیست یخ با مساحت ۳۶۰۰ مترمربع (منطبق با استانداردهای جهانی) با ظرفیت 400 نفر تماشاگر و با جایگاه VIPو VVIP با ظرفیت 30 نفر، با امکان بهره‌مندی از کافی شاپ و رستوران و همچنین اجاره کفش‌های حرفه‌ای و سایر تجهیزات پاتیناژ در اندازه‌های مختلف، در ضلع شرقی مجموعه  قرار دارد.

استادیوم چند منظوره با امکانات مناسبی برای ورزش‌های سالنی مانند کشتی، تنیس، والیبال، بسکتبال، فوتسال و ورزش‌های جانبازان و معلولان در محدوده باغ بام واقع شده است و شامل زمین‌های تمرین و استادیوم اصلی است، که امکان استفاده معلولان نیز در طراحی و ساخت آن در نظر گرفته شده است. این امکانات هماهنگ با استانداردهای فدراسیون جهانی، طراحی و ساخته شده و برای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مجموعه اسکواش در فضایی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع، دارای ۴ زمین مدرن و هوشمند، در بام سبز، با نورپردازی منحصر بفرد واقع شده و دارای قابلیت ضبط تصاویر بصورت همزمان و ارسال آن به تلفن همراه کاربران و همچنین مجهز به کافی شاپ و رستوران است، که در نوع خود بی نظیر بوده و امکان تجربه ای مفرح را برای کاربران فراهم می نماید.
سالن آمادگی جسمانی و سلامت با دو سالن مجزا ویژه بانوان و آقایان مجهز به اتاق پزشکی ورزشی و تجهیزات مدرن بدنسازی، امکان اجرای ورزش‌های اسپینینگ، پیلاتس، تی‌آر ‌ایکس، بادی پامپ و ورزش‌های هوازی تخصصی را دارد.
مجموعه استخر و اسپا و سالن ورزش مخصوص آقایان دارای امکانات استخر روباز (در فضای باغ بام)، اسپا، حمام ترکی، سونا خشک و بخار، جکوزی و همچنین دو استخر سرپوشیده با سایر امکانات ورزشی مخصوص بانوان و آقایان در هتل فرمونت واقع شده.
مجموعه تفریحی- ورزشی بولینگ در بام مجموعه واقع شده، و دارای ۱۶ خط بازی است. مراجعین این مجموعه امکان پارک خودرو در نزدیکی این فضا را خواهند داشت. همچنین دسترسی دیگر از روی بام و مسیر جاده سلامتی امکان‌پذیر است.
جاده تندرستی با طول حدود ۱.۵ کیلومتر با به‌کارگیری کفپوشی مدرن با آخرین استانداردهای جهانی برای پیشگیری از آسیب‌دیدگی ورزشکاران و عموم استفاده‌کنندگان اعم از بازدیدکنندگان، مشارکت کنندگان و هیات های تجاری در بام سبز مجموعه واقع شده است. در این مسیر ایستگاه‌های خدمات پزشکی ورزشی، رفاهی، ارائه مواد غذایی ارگانیک و البسه ورزشی فراهم است.