رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

کنگره علمي و نمایشگاه جامعه دندانپزشکي ايران  (EXCIDA 2023) کار خود را در ایران‌مال آغاز کرد.
شصت و دومین نمایشگاه و کنگره علمي جامعه دندانپزشکي ايران (اکسيدا ۲۰۲۳) روز سه‌شنبه ۲۳ خردادماه ۱۴۰۲ با حضور هیئت علمی و مفاخر جامعه دندانپزشکی در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال افتتاح شد.


دبیر علمی کنگره اکسیدا ۲۰۲۳ این رویداد را بزرگترین همایش جامعه دندانپزشکی توصیف کرد و افزود: کنگره در قالب ۱۵۹ پنل تخصصی در سالن‌های سینما و بلک باکس مجموعه ایران‌مال همزمان با نمایشگاه برگزار می‌شود. به گفته کاوه سیدان در مجموع ۶۸۷ متخصص دندانپزشکی از ایتالیا، آلمان، آمریکا، عراق، ترکیه، امارات، عمان، تاجیکستان و ایران در خصوص طیف گسترده‌ای از موضوعات، از جمله پیشرفت‌های جراحی دهان، ارتودنسی، ایمپلنتولوژی و دندانپزشکی پیشگیرانه سخن خواهند گفت.


بهزاد هوشمند رئیس کنگره اکسیدا ۲۰۲۳ هم با اشاره به اهمیت رویکرد چندرشته‌ای در دندانپزشکی مدرن افزود: آموزش دندانپزشکی نیازمند تغییرات اساسی و رویکرد کنگره در راستای همین رسالت اصلی جامعه دندانپزشکی است. 
نمایشگاه اکسیدا طبقات E2،E1 ،E0 و B2B Hall مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال و پردیس سینمایی را به خود اختصاص داده است. حدود ۱۸۰ شرکت معتبر سازنده، تامین‌کننده و ارائه‌دهنده خدمات دندانپزشکی در اکسیدا ۲۰۲۳ حضور فعال دارند و با ارائه جدیدترین دستاورد‌های دندانپزشکی به شرکت‌کنندگان فرصت مقایسه، پرسش و پاسخ و تصمیم‌گیری آگاهانه را می دهند. 


نمایشگاه و کنگره اکسیدا ۲۰۲۳ تا جمعه ۲۶ خردادماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ تا ۱۸ در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال ادامه دارد.