رفتن به محتوای اصلی
دسترسی سریع

سومین نمایشگاه تخصصی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی(ایران بیوکل) روز چهارشنبه با حضور برخی از مسئولان و دست اندرکاران این صنعت درمرکز نمایشگاهی ایران مال افتتاح شد.

به گزارش واحد خبری مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران، رحیم کوهی مدیر اجرای سومین نمایشگاه ایران بیوکل هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان، مصرف کنندگان، ایجاد اشتغال و گسترش کسب و کار در کشور و در جهت تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد.

وی اهداف دیگر این نمایشگاه را ایجاد بازاریابی جهت کسب سهم از بازارهای داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان و صادکنندگان و بررسی موضوعات و مشکلات مرتبط با تولید و فراهم آوردن زمینه برای صادرات به کشورهای هدف است.

کوهی گفت: در نمایشگاه ایران بیوکل که توسط شرکت آذر غرفه نازنین برگزار شده است، بیش از ۷۰ شرکت داخلی فعال در بخش های مختلف صنایع شوینده، پاک کننده و بهداشتی حضور دارند که محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

وی با اشاره به تعیین شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زادیی ها برای سال ۱۴۰۰ افزود: برگزاری اینگونه نمایشگاهها می تواند ضمن معرفی توانمندی های تولید کنندگان و محصولات تولید شده در کشور، تجار داخلی و خارجی را جهت صادرات این محصولات ترغیب کند.

کوهی با اشاره به این که، بسیاری از کارخانجات بهداشتی و آرایشی کشور با کمتر از 50 درصد ظرفیت خود در حال فعالیت هستند گفت: تولید کنندگان داخلی دانش فنی و ظرفیت تولید این محصولات را به صورت انبوه دارند و تنها نیاز آنها استفاده از تکنولوژی روز دنیا است که با رفع تحریم ها این نیاز نیز محقق خواهد شد.

سومین نمایشگاه تخصصی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی(ایران بیوکل) از ۵ تا ۸ بهمن ماه جاری در مرکز نمایشگاهی ایران مال و از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.